close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrypcji newslettera Essie, otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem świadczenia usługi Newsletter drogą elektroniczną i go akceptuję.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres email wiadomości zawierających informacje handlowe L’Oréal Polska Sp. z o. o.

wróć

kolekcja lato 2015

żeglarski
look

obraz dłoni
butelka
butelka
butelka

Użyj tych produktów:

  • pret-a-surfer 912
  • saltwater happy 911
  • private weekend 907
1. Nałóż na paznokcie cienką warstwę bazy essie.gel, utwardzaj przez 30 sek. w lampie. Paznokieć palca serdecznego pokryj dwiema warstwami odcienia private weekend, a pozostałe paznokcie pomaluj dwiema warstwami koloru saltwater happy. Po nałożeniu każdej pojedynczej warstwy koloru, utwardzaj go w lampie przez 30 sek.
2. Używając cienkiego pędzelka do zdobień, zatopionego w kolorze pret a surfer, narysuj kształt litery „t”, na palcu serdecznym.
3. U podstawy litery „t” dorysuj niewielki łuk, a na górze kształtu, namaluj średniej wielkości kropkę.
4. Stwórz niewielkie trójkąty z obu stron łuku. Wewnątrz pierwszej kropki narysuj nieco mniejszą używając do tego odcienia private weekend.
5. Na pozostałych paznokciach namaluj poziome linie za pomocą pędzelka do zdobień zanurzonego w kolorze pret a surfer. Utwardzaj wszystkie paznokcie pod lampą przez 30 sek. Całość pokryj topem essie.gel, a potem utwardź przez kolejne 60 sek.

wskazówka

Często czyść pędzelek do zdobień w miseczce wypełnionej zmywaczem do paznokci. Dzięki temu kolor linii zachowa swoją intensywność.