close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrypcji newslettera Essie, otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem świadczenia usługi Newsletter drogą elektroniczną i go akceptuję.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres email wiadomości zawierających informacje handlowe L’Oréal Polska Sp. z o. o.

wróć

kolekcja letni blask 2016

blask ombre

obraz dłoni
butelka
butelka
butelka

Użyj tych produktów:

  • aim to misbehave 1000
  • sexy plunge 985
  • seen on the scene 986
1. Nałóż na paznokcie cienką warstwę bazy essie. Następnie lewą część płytki paznokcia pokryj grubszą warstwą koloru aim to misbehave i seen on the scene rozprowadź na prawej części płytki paznokcia.
2. Następnie ten sam układ kolorów rozprowadź za pomocą gąbeczki do podkładu. Delikatnie dociśnij gąbeczkę na paznokciu w miejscu gdzie kolory się łączą by stworzyć delikatne przejście.
3. Powtórz krok 1 i 2 zmieniając kolor by stworzyć efekt ombre. Całość pokryj topem essie.
4. By utrwalić efekt całość pokryj over the moon-stone.

wskazówka Rity

Zdobienia wykonuj na każdym paznokciu pojedynczo tak, aby pracować na mokrym lakierze, który umożliwi bezproblemowe łączenie kolorów.

Rita Remark

to jedna z najbardziej znanych stylistek paznokci w Kanadzie. Jej imponujący dorobek obejmuje pokazy podczas międzynarodowych tygodni mody i sesje zdjęciowe w kanadyjskich czasopismach. Jest znana z naturalnego manicure i niespotykanych połączeń graficznych na paznokciach. Dzięki swojemu wyczuleniu na szczegóły zyskała reputację perfekcjonistki i prawdziwej wizjonerki w sztuce zdobienia paznokci.