close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrypcji newslettera Essie, otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem świadczenia usługi Newsletter drogą elektroniczną i go akceptuję.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres email wiadomości zawierających informacje handlowe L’Oréal Polska Sp. z o. o.

wróć

french-walentine

french-valentine-manicure

  1. Nanieś warstwę bazy first base i pozostaw do wyschnięcia.
  2. Nanieś 2 warstwy odcienia ballet slippers na wszystkie 10 paznokci.
  3. Na czubek paznokcia, jak najbliżej krawędzi, nanieś warstwę odcienia fiesta, malując 2 okręgi (przypominające kształtem górną część serca)
  4. Odczekaj 2 minuty, aby lakier dobrze wysechł.
  5. Kolorem lollipop namaluj taki sam kształt, jak w przypadku odcienia fiesta, ale pozostawiając wystającą warstwę koloru różowego. Efekt tworzy nakładające się na siebie serca.
  6. Na koniec nanieś warstwę lakieru nawierzchniowego good to go.

Michelle Saunders

Michelle Saunders pracuje jako manikiurzystka w Los Angeles. Jej klientkami są największe gwiazdy show-biznesu, a ona sama słynie z licznych artykułów w prasie, jak i kierowania pracą zespołu essie za kulisami pokazów nowojorskiego Tygodnia Mody. Michelle, miłośniczka kolorów, lubi bawić się i eksperymentować podczas tworzenia najmodniejszych efektów wizualnych, zarówno dla ponadczasowego manicuru, jak i zawiłego wzoru.

Znakiem rozpoznawczym Michelle jest trwałość wykonywanego przez nią manicuru i pedicuru. Według niej długotrwały efekt można uzyskać dzięki dokładnemu przygotowaniu, starannej technice wykonania i stosowaniu wysokiej jakości produktów. Jej pasja, oryginalność w pracy i urocza osobowość sprawiły, że zyskała międzynarodowe uznanie jako liderka w swojej dziedzinie.

michelle-sanders