close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrypcji newslettera Essie, otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem świadczenia usługi Newsletter drogą elektroniczną i go akceptuję.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres email wiadomości zawierających informacje handlowe L’Oréal Polska Sp. z o. o.

wróć

Kwiaty z lat 60

kwiaty z lat 60
  1. Nanieś warstwę bazy first base i pozostaw do wyschnięcia.
  2. Nanieś dwie warstwy odcienia turquoise & caicos na wszystkie paznokcie.
  3. Na kawałku folii aluminiowej umieść kilka kropli odcienia blanc. Następnie zanurz w nim grubszy koniec przyrządu do robienia kropek. Stwórz 5 kropek imitujących płatki kwiatów. Stwórz 2 lub 3 takie wzory na każdym paznokciu.
  4. Na kawałku folii aluminiowej umieść kroplę odcienia licorice. Następnie zanurz w nim mniejszy koniec przyrządu do robienia kropek. Stwórz kropki w środku każdego kwiatka.
  5. Na koniec nanieś warstwę lakieru nawierzchniowego no chips ahead.

Porady

  1. Upewnij się, że kwiaty nie nachodzą na siebie.

Rita Remark

Rita Remark to jedna z najbardziej znanych stylistek paznokci w Kanadzie. Jej imponujący dorobek obejmuje pokazy podczas międzynarodowych tygodni mody i sesje zdjęciowe w kanadyjskich czasopismach. Jest znana z naturalnego manicure i niespotykanych połączeń graficznych na paznokciach. Dzięki swojemu wyczuleniu na szczegóły ma reputację perfekcjonistki i prawdziwej wizjonerki w sztuce zdobienia paznokci.

kwiaty_lata_60_rita