close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrypcji newslettera Essie, otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem świadczenia usługi Newsletter drogą elektroniczną i go akceptuję.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres email wiadomości zawierających informacje handlowe L’Oréal Polska Sp. z o. o.

wróć

o kolekcji

Delikatne efekty. Żywe barwy. Czyste piękno. essie z przyjemnością przedstawia kolekcję jedwabiste akwarele. W świecie mody to właśnie essie jest autorytetem w kwestii stylizacji paznokci, a te wspaniałe, przezroczyste odcienie reprezentują zamiłowanie marki do sztuki, trendów i przekraczającej granice kreatywności. Dostępna wyłącznie w salonach kolekcja kolorów o stopniowanych efektach stanowi elegancki sposób na odejście od tradycyjnych, kremowych kolorów. Kolekcja nada charakteru każdej profesjonalnej palecie. Wzbogacać wykonywane na paznokciach wzory o bardziej artystyczne efekty w stylu Cezanne’a czy Van Gogha, za pomocą całkiem nowego poziomu wirtuozerii. Przezroczyste, współgrające ze sobą kolory sprawiają, że efekty akwarelowe są niczym bryza – nakładane na siebie odcienie dodają tonacji i głębi.

white
page
923

muse
myself
924

art
new-beau
925

blush
stroke
927

love
sheen
926

highest
bidder
928

no
shrinking
violet
929

point
of blue
930

pen
& inky
930

inspiracje