close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrypcji newslettera Essie, otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem świadczenia usługi Newsletter drogą elektroniczną i go akceptuję.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres email wiadomości zawierających informacje handlowe L’Oréal Polska Sp. z o. o.

wróć

o kolekcji

Podróże karmią duszę. Przygody pobudzają zmysły. Jeśli szukasz ekscytujących widoków we wszystkich odcieniach tęczy, Antigua to miejsce dla Ciebie. Od St. John’s do English Harbour, czyste wody, bujne lasy i piękne kolory tej wyspy przyciągają podróżników do jej słonecznych wybrzeży. Na pierwszy rzut oka Antigua to mały i senny kraj, w rzeczywistości to prawdziwe orzeźwienie dla zmysłów. Rozejrzyj się wokoło i przyjrzyj się kolorowym strojom tubylców by zyskać nowe inspiracje! Kiedy zaraz po przebudzeniu zobaczysz przez okno szczyty górskie skąpane w pierwszych promieniach słońca. Mimo, iż leżysz otulona w Twoje własne coconut cove, natychmiast nabierzesz ochoty, by założyć swoje hiking heels i wyruszyć loot the booty. Kolorowe miasteczka, urocze targi, tribal text-styles, wyśmienite potrawy i hotele – ten karaibski zakątek to idealne miejsce na piesze wędrówki. Nie potrzebujesz przewodnika. Rozkoszuj się tymi pięknymi wakacjami i idź tam gdzie pokieruje Cię serce. Ta tropikalna wyspa to wspaniała inspiracja dla letniej kolekcji essie. Wskocz do kryształowych, turkusowych wód krzycząc Viva antigua! Wznieś się na modowe szczyty z odważnym pięknem berried treasures. Wakacje to czas na na śmiałe odcienie, łamanie konwencji i podróżowanie w wielkim stylu. Nieważne dokąd się wybierzesz, w kolekcji essie lato 2016 znajdziesz odcień, który spełni Twoje modowe aspiracje.

coconut cove

coconut
cove
990

berried treasures

berried
treasures
991

hiking heels

hiking
heels
992

viva antigua

viva
antigua!
993

loot the booty

loot
the booty
994

tribal text-styles

tribal
text-styles
995