close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrypcji newslettera Essie, otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem świadczenia usługi Newsletter drogą elektroniczną i go akceptuję.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres email wiadomości zawierających informacje handlowe L’Oréal Polska Sp. z o. o.

wróć

o kolekcji

Spakuj się, zabierz przyjaciół i ruszaj w drogę – rozpoczyna się festiwal muzyczny Coachella. Niekończąca się parada kultowych zespołów, występów największych gwiazd i wszechobecnego festiwalowego stylu sprawiają, że słoneczne dni i gwiaździste noce spędzane na kalifornijskiej pustyni stają się legendarne. Nie ma znaczenia, czy wybierasz styl „boho” czy też wolisz ten bardziej punkowy – festiwale muzyczne to doskonałe miejsce, aby pokazać swoje najbardziej szalone stylizacje.

 

Co najlepiej pasuje do noszonych na nadgarstku bransoletek? Soczyste kolory na paznokciach. Dlatego przygotuj się na to, by wśród tłumu wyróżnić się stylem dzięki przykuwającym spojrzenia neonowym odcieniom essie. Spójrzmy prawdzie w oczy – muzyka to tylko wymówka, aby spotkać się i wyglądać fantastycznie! Gwiazdy na scenie nie mogą nawet równać się z tłumem entuzjastów mody. Sześć nowych, neonowych odcieni essie dopełni twój look. Wart zachwytu róż i podkręcony jaskrawoniebieski tworzą niesamowity efekt. Niezwykle modna neonowa limonka i fuksja dla „it girl” przykuwają uwagę na widowni i wywołują polubienia, udostępniania i natychmiastową manię w mediach społecznościowych. Wybierz essie neon i niech rozpocznie się sezon festiwali!

vibrant
vibes
914

melody
maker
915

make some
noise
913

groove is in
the heart
918

coacha´bella
917

all access
pass
916

inspiracje

festiwalowe rytmy

fale dźwięku

światła neonów

elektryzujący wzór

diabelski młyn