close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrypcji newslettera Essie, otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem świadczenia usługi Newsletter drogą elektroniczną i go akceptuję.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres email wiadomości zawierających informacje handlowe L’Oréal Polska Sp. z o. o.

wróć

o kolekcji

Jak zazwyczaj spędzasz swoje urodziny? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję. Zaproś dawno nie widzianych przyjaciół i rusz z nimi do Las Vegas, żeby się zabawić tak, jakby wciąż był rok 1981. Z okazji 35 urodzin essie, w wielkim stylu, powraca 6 kultowych odcieni. Wszystko zaczęło się w Vegas, gdzie 35 lat temu Essie Weingarten pokazała swoją debiutancką kolekcję, która szybko stała się dużym sukcesem. Nie było lepszego miejsca na wielką premierę niż tam, gdzie stawka jest wiecznie wysoka, a przepych i blichtr to gwarantowani zwycięzcy. Szykowne rewiowe tancerki oraz piękne krupierki zakochały się w tych kolorach od pierwszego wejrzenia – a to dla nich, idealny manicure jest kluczem do zwycięstwa. Styl retro to świetna zabawa – diamenty i wyrazisty manicure znakomicie dopełnią Twoją stylizację w duchu lat osiemdziesiątych. To właśnie dlatego ozdobiliśmy nasze nakrętki tej unikatowej kolekcji złotymi gwiazdkami. Chcieliśmy dodatkowo uhonorować kultowe Stardust Casino, które od 1958 roku rozświetla ulice Las Vegas.

starry
starry
night
958

life
of the
party
959

bikini
with a
martini
960

sequin
sash
961

birthday
suit
962

cabana
boy
963