close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrypcji newslettera Essie, otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem świadczenia usługi Newsletter drogą elektroniczną i go akceptuję.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres email wiadomości zawierających informacje handlowe L’Oréal Polska Sp. z o. o.

wróć

o kolekcji

W tym sezonie lotniska w Nowym Jorku, Londynie, Mediolanie i Paryżu są wypełnione po brzegi. Dokładnie tak, od Heathrow do Portalu Lotniczego JFK fashionistki i podróżniczki z zapakowanymi walizkami ruszają do tego samego miejsca: na Florydę. Wśród luksusowych lokalizacji Floryda oferuje wszystkie kolory raju. Gdy nadejdzie wiosna masz tylko dwie opcje: wybrać się do najbardziej słonecznego stanu w Ameryce, a jeśli Ci się nie uda, spróbuj wprawić się w sunshine state of mind.

Moda na florydzie jest gorąco jak słońce. Sześć najnowszych odcieni essie odzwierciedla ducha wiosny w szykownych kurortach takich jak Palm Beach. Naszej kolekcji udało się odnaleźć idealną równowagę pomiędzy najnowszymi trędami i pełnym uroku stylem retro. Wiosenne kolory essie są odważne, jasne i nadają się na każdą okazję. Szaleństwo w luksusowym kurorcie? Oczywiście! pool side service to podstawa kiedy flirtujesz z lounge lover? Tak to się właśnie robi. To prawdziwa high class affair, a Ty jesteś na wakacjach, więc rozkoszuj się tymi słonecznymi chwilami.

high class affair

high class
affair
964

high class affair

lounge lover

lounge lover
965

lounge lover

sunshine state of mind

sunshine
state of mind
966

sunshine state of mind

off tropic

off tropic
967

off tropic

pool side service

pool side
service
968

pool side service

shades on

shades on
969

shades on

inspiracje