close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrypcji newslettera Essie, otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem świadczenia usługi Newsletter drogą elektroniczną i go akceptuję.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres email wiadomości zawierających informacje handlowe L’Oréal Polska Sp. z o. o.

wróć

o kolekcji

Bogactwo kwiatowych kolorów na wybiegach i najbardziej stylowych ulicach świata zapowiada wiosnę, niczym pierwsze przebiśniegi. Ponownie rozbudzają się nasze zmysły i nasza paleta kolorów – czas wyrazić siebie w wibrujących, pięknych odcieniach. Czy styl jest futurystycznie minimalistyczny, czy ma cechy nowatorskiego artyzmu – na pierwszy plan wysuwa się moc kwiatów. Od eleganckich bukietów ozdabiających posty na Instagramie po miejską elegancję koronkowej miniówki – wszyscy wybierają już tylko jeden modny motyw – kwiatowy. Główny odcień wiosny to flowerista, inspirowany fashionistką, która ma swój styl inspirowany kwiatową modą, a także wyjątkowym pięknem ogrodów. Botaniczność tego sezonu to coś więcej niż tylko pączkujący trend, to możliwość dla każdej stylowej kobiety na wypełnienie garderoby efektami essie, które będą trwać cały sezon.

flowerista
901

garden
variety
904

blossom
dandy
902

petal
pushers
903

picked
perfect
906

perennial
chic
905

kostka essie wiosna 2015

inspiracje

wiosenny bukiet

wiosenna wycinanka

naturalnie z kolorem

kwiecisty szyk

czterolistna koniczynka