close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrypcji newslettera Essie, otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem świadczenia usługi Newsletter drogą elektroniczną i go akceptuję.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres email wiadomości zawierających informacje handlowe L’Oréal Polska Sp. z o. o.

wróć

o kolekcji

Temperatury spadają. Sypie śnieg. Nastał najlepszy moment na wyprawę w góry, gdzie piękne widoki, przejrzyste niebo i wspaniałość zimy rozbudzi apetyt na życie. Nie ma znaczenia czy kochasz jazdę na nartach, desce czy wolisz się po prostu zrelaksować – urlop w górach to doskonały moment na pokazanie swojego stylu. Pomyśl o świeżym powietrzu, idealnych szlakach, tlącym się ogniu i wielu pocałunkach gdzieś wysoko w chmurach. Kiedy masz ochotę na trochę luksusu czy swobody, twoją stylizację po szaleństwach na stoku doskonale uzupełni kolekcja sześciu zimowych odcieni essie. Uwodzicielskie czerwienie i piękne pastele zapewnią ci metaliczny wdzięk – od kultowej platyny po ognistą czerń. To skrupulatnie opracowana kolekcja, która na pewno rozgrzeje serca i zimowy chłód.

haute tub 938
après-chic 939
virgin snow 940
peak show 941
altitude attitude 942
shall we chalet? 943

inspiracje

lodowe sople
narciarski look
płatki śniegu
śnieżynka
świąteczne ozdoby