close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrypcji newslettera Essie, otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem świadczenia usługi Newsletter drogą elektroniczną i go akceptuję.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres email wiadomości zawierających informacje handlowe L’Oréal Polska Sp. z o. o.

wróć

To dla nas wyjątkowy rok. Właśnie mija 35 lat od kiedy Essie Weingarten zaprezentowała światu wizjonerskie założenia w podejściu do lakierów do paznokci. Wizja jest realizowana niezmiennie do dziś.

… wszystko zaczęło się w 1981 roku w Nowym Jorku.

Na rynek trafiło 12 zachwycających odcieni lakierów do paznokci, które posiadały intrygujące określenia. Dzisiaj essie to paleta ponad 900 kolorów, każdy posiada chwytliwą i przewrotną nazwę, co tworzy niepowtarzalny charakter i stanowi znak rozpoznawczy marki. Lakiery do paznokci essie to nie tylko profesjonalna formuła najwyższej jakości, ale przede wszystkim unikatowe kolekcje odcieni, tworzone dziś przez Rebeccę Minkoff – Globalną Projektantkę Koloru essie.

W portfolio marki znajdują się wielokrotnie nagrazdane produkty do pielęgnacji rąk i paznokci oraz szeroki wachlarz odcieni lakierów klasycznych i hybrydowych. essie jako lider w kategorii lakierów luksusowych, jest ulubieńcem manicurzystek, celebrytek i kochających modę kobiet w ponad 100 krajach na całym świecie. Jako autorytet w dziedzinie koloru, essie jest obecne na największych pokazach sławnych projektantów, od Paryża, aż po Nowy Jork.