close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrypcji newslettera Essie, otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem świadczenia usługi Newsletter drogą elektroniczną i go akceptuję.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres email wiadomości zawierających informacje handlowe L’Oréal Polska Sp. z o. o.

wróć

kolekcja-resort

Kolekcja Essie Resort 2014 już w salonach manicure.

Znajdź swój najbliższy salon.

Wypoczynek na plaży to najlepszy sposób na naładowanie baterii, regenerację i ucieczkę od lodowatego chłodu zimy. Wiele miesięcy można spędzić na poszukiwaniach idealnego miejsca na wakacje może to być ustronna, bezludna wyspa czy też szalona, imprezowa sceneria w stylu Cabo San Lucas. Ale tak naprawdę wystarczy słońce, piasek i piękny widok. Miejsce docelowe nie ma aż takiego znaczenia, przecież najważniejsze jest to, co ze sobą zabieramy! Oto wakacyjny niezbędnik: pogodne nastawienie, idealny kapelusz, uroczy strój oraz najmodniejsze odcienie essie.

Najnowsza kolekcja essie Resort 2014 emanuje chłodną, spokojną i opanowaną seksowną energią. Wystarczy, że dodasz coctails & coconuts i masz już wszystko. Jesteś spakowana i gotowa na podróż? Więc może nadszedł czas na find me an oasis. Masz ochotę na romans? Przygotuj się razem z resort fling. A jeśli na plaży nie możesz się rozstać z miejską elegancją, under the twilight doskonale pasować będzie do seksownego, nowego czarnego stroju kąpielowego.

Dowiedz się więcej o nowej kolekcji Resort 2014