close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrypcji newslettera Essie, otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem świadczenia usługi Newsletter drogą elektroniczną i go akceptuję.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres email wiadomości zawierających informacje handlowe L’Oréal Polska Sp. z o. o.

wróć

Nowa kolekcja zima
Znajdź swój najbliższy salon.

Rozpoczynamy odliczanie… do najmodniejszej pory roku! Hu hu ha, nasza zima zła – ale dzięki nowej kolekcji essie my się zimy nie boimy!
Czas przygotować się na zimowe szaleństwo. Zbyt wiele możliwości? Nie wiesz, na co się zdecydować? Wypróbuj nasze propozycje zimowych stylizacji, które rozjaśnią każdy twój dzień.

Współczesna kobieta, miłośniczka wyrazistych stylizacji, dopasowuje się do świątecznej atmosfery i na okres zimowy wybiera to, co najmodniejsze. Zima, z kalendarzem pełnym imprez, uroczystych obiadów i intymnych spotkań, to dla niej znakomita okazja do zaprezentowania uroczego stylu. Każdy jej strój zachwyca znajomych i wielbicieli, którzy często próbują go naśladować, jednak nie są w stanie mu dorównać.

Niezależnie od tego na jaką stylizację się zdecydujesz, zabłyśniesz dzięki bajecznemu manicure od essie.

kolory

Odkryj paletę odcieni essie Zima 2014