close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrypcji newslettera Essie, otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem świadczenia usługi Newsletter drogą elektroniczną i go akceptuję.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres email wiadomości zawierających informacje handlowe L’Oréal Polska Sp. z o. o.

wróć

kolekcja_lato_2014
Znajdź swój najbliższy salon.

Mocne. Intensywne. Wytworne. Inspiracją do ich stworzenia była kobieta z instynktownym stylem. Trudno oprzeć się tym sześciu odcieniom, które swym intensywnym, seksownym kolorem wzmagają zmysłową aurę lata. Te wspaniałe kolory dodadzą Ci jeszcze więcej siły. Idealnie sprawdzą się na miejskim safari i pozwolą Ci na pokazanie swojej dzikiej strony. Różnorodna paleta najmodniejszych kolorów jak ulał pasuje do przebojowego sposobu bycia.

Motywy zwierzęce to ostatni krzyk mody, a ta kolekcja oddaje ich zmysłową stronę, poskramiając nieokiełznaną żywiołowość. Chciałabyś wmieszać się w tłum? Nigdy! Te seksowne kolory doskonale równoważą wzory i neutralne odcienie. Dzięki nim wyróżnisz się z tłumu.

 

Odkryj paletę odcieni essie Lato 2014