close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrypcji newslettera Essie, otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem świadczenia usługi Newsletter drogą elektroniczną i go akceptuję.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres email wiadomości zawierających informacje handlowe L’Oréal Polska Sp. z o. o.

wróć
różowy październik

#essiekochakobiety

Październik dla essie to miesiąc Świadomości na Temat Raka Piersi (Breast Cancer Awareness).
Poświęcamy go szerzeniu wiedzy na temat tego nowotworu. Pomysłodawczynią kampanii jest sama Essie Weingarten, założycielka firmy i była Dyrektor Kreatywna marki.

„Ponieważ jestem kobietą i prowadzę firmę dla kobiet, to walka z rakiem piersi jest dla mnie niezwykle istotna” – mówi Weingarten – „Wiele z nas zmaga się z tą chorobą i dlatego jestem bardzo emocjonalnie związana z globalną kampanią Breast Cancer Awareness. Pomagam budować świadomość i edukować młode kobiety w temacie wczesnego wykrywania nowotworu. Ta sprawa jest szczególnie bliska mojemu sercu”.

dołącz do akcji na instagramie

Październik dla essie to miesiąc Świadomości na Temat Raka Piersi (Breast Cancer Awareness).
Dołącz do akcji Różowy Październik!
Zrób zdjęcie różowego manicure lub buteleczki essie. Dodaj hashtag #essiekochakobiety oraz @essiepolska, opublikuj je na swoim Instagramie. Dla autorów najciekawszych zdjęć przygotowaliśmy niespodzianki.

Pomóż nam zbudować świadomość problemu raka piersi.