close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrypcji newslettera Essie, otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem świadczenia usługi Newsletter drogą elektroniczną i go akceptuję.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres email wiadomości zawierających informacje handlowe L’Oréal Polska Sp. z o. o.

wróć

kolekcja-wiosenna-2014

Najnowsza kolekcja wiosna 2014 dostępna w salonach manicure

Znajdź swój najbliższy salon.

Przerzuć się na modę wiosenną, wybierając radosną paletę wiosennych kolorów. Zacznij bawić się modą i sięgnij po sześć atrakcyjnych odcieni. Stworzono je w duchu zabawy, radości, jaka przepełnia tych, którzy wrzucają na Instagram swoje „selfie”. Oni ze wszystkiego się śmieją, zwłaszcza z samych siebie. Chyba żartujesz? Ależ oczywiście. Bezustannie!

Witaj w fashion playground, w której każda style hunter czyha na nowy hit. To pełna wrażeń gra w hide & go chic. Kiedy stylowych opcji będzie za dużo, zwycięzcę wybierze dzięki spin the bottle. A może wszystkie powinna zabrać do romper room i przejrzeć się w lustrze. Lustro przecież nigdy nie kłamie, tylko bawi się w truth or flare.

Odkryj paletę odcieni essie wiosna 2014