close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrypcji newslettera Essie, otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem świadczenia usługi Newsletter drogą elektroniczną i go akceptuję.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres email wiadomości zawierających informacje handlowe L’Oréal Polska Sp. z o. o.

wróć

essie-NYFW

New York Fashion Week  Jesień – Zima 2014

Nowy Jork, USA – piątek, 31 stycznia 2014 roku – essie ponownie w tym sezonie znajdzie się na wszystkich paznokciach modelek chodzących po wybiegach nowojorskiego tygodnia mody. Przez kilka ostatnich lat, kiedy paznokcie stały się najważniejszym dodatkiem, marka essie zyskała miano przodującego eksperta od paznokci za kulisami wybiegów na całym świecie. essie jest bowiem sponsorem najważniejszych pokazów mody, które odbywają się w Nowym Jorku, Londynie, Paryżu, Istambule, Sydney, Berlinie, a także podczas pokazów Haute Couture w Paryżu.

Również i w tym sezonie marka essie z dumą sponsoruje 26 pokazów takich projektantów, jak:  Alexander Wang, Alice & Olivia, Altuzarra, Carolina Herrera, Costello Tagliapietra, DKNY, Donna Karan, DVF, Emerson, Helmut Lang, Heart Truth Red Dress, Hervé Léger, Jenny Packham, Jill Stuart, Lisa Perry, Mathieu Mirano, Milly, Monique Lhuillier, Naeem Khan, Nanette Lepore, Nellie Partow, Opening Ceremony, Rebecca Minkoff, Reed Krakoff, Veronica Beard, oraz Wes Gordon.

Nowojorski tydzień mody jest idealnym przykładem kreatywności i stylu. Marka essie jest zaszczycona możliwością współpracy z utalentowanymi projektantami i artystami, którzy za kulisami swoich pokazów korzystać będą z autorytetu essie w kwestii koloru z pomocą stylistek paznokci, współpracujących z prasą i największymi gwiazdami. Michelle Saunders, Julie Kandalec, Casey Herman, Miss Pop, Naomi Yasuda i Rita Remark kierować będą zespołami essie za kulisami wybiegów, oferując ponadczasowe techniki i nowatorskie efekty na paznokciach.

essie już nie może doczekać się chwili, w której podzieli się z wami najmodniejszymi trendami malowania paznokci, prosto z pokazów mody!
Śledź bezpośrednią relację z pokazów dzięki: #essieNYFW by wiedzieć, co modnego dzieje się za kulisami pokazów, oraz #essielook aby zobaczyć efekty na paznokciach!

Dołącz do nas za kulisy na:
facebook.com/essie
instagram.com/essiepolish
pinterest.com/essiepolish

O essie

Marka essie, amerykański ekspert stylizacji paznokci od 1981 r., została założona w Nowym Jorku przez Essie Weingarten, która jest prawdziwym autorytetem w dziedzinie koloru.  Markę tę ceni się za jej wizjonerskie podejście do lakierów oraz chwytliwe, błyskotliwe nazwy, które wyznaczyły nowy standard w tej kategorii. Jako lider luksusu essie stał się ulubioną marką lakierów do paznokci dla osób zawodowo zajmujących się urodą, znawców branży, wielkich sław i świadomych swego stylu kobiet z ponad 100 krajów. essie przestrzega najwyższych standardów bezpieczeństwa, produkując linię produktów do pielęgnacji oraz lakierów, które do tej pory doczekały się ponad 900 odcieni.