close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrypcji newslettera Essie, otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem świadczenia usługi Newsletter drogą elektroniczną i go akceptuję.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres email wiadomości zawierających informacje handlowe L’Oréal Polska Sp. z o. o.

wróć

legendarna
marka.

legendarna
marka.

essie jest ekspertem w dziedzinie profesjonalnego manicure. Założycielką marki jest Essie Weingarten, która zaprezentowała światu wizjonerskie założenia w podejściu do lakierów do paznokci. Wizja ta jest realizowana niezmiennie do dziś… wszystko zaczęło się w 1981 roku w Nowym Jorku. Na rynek trafiło 12 zachwycających odcieni lakierów do paznokci, które posiadały intrygujące określenia. Dzisiaj essie to paleta ponad 250 kolorów, każdy posiada chwytliwą i przewrotną nazwę, co tworzy niepowtarzalny charakter i stanowi znak rozpoznawczy marki.

Chciałam, aby każdy kolor zamykał w sobie
własną osobowość, by dla Kobiet stał się najlepszym
przyjacielem.

Autorytet
w dziedzinie koloru.

Autorytet
w dziedzinie koloru.


Lakiery do paznokci essie to nie tylko profesjonalna formuła najwyższej jakości, ale przede wszystkim unikatowe kolekcje odcieni, tworzone dziś przez Rebeccę Minkoff – Globalną Projektantkę Koloru essie. W portfolio marki znajdują się wielokrotnie nagradzane produkty do pielęgnacji rąk i paznokci oraz szeroki wachlarz odcieni lakierów klasycznych i hybrydowych.
essie jako lider w kategorii lakierów luksusowych jest ulubieńcem manicurzystek, celebrytek i kochających modę kobiet w ponad 100 krajach na całym świecie. Jako autorytet w dziedzinie koloru, essie jest obecne na największych pokazach sławnych projektantów, od Paryża, aż po Nowy York.

 

Profesjonalne formuły
do perfekcyjnych paznokci.

Profesjonalne formuły
do perfekcyjnych paznokci.


Świat lakierów do paznokci Essie to kolor dostępny we wszystkich możliwych odcieniach, którym Essie nadaje niezapomniane nazwy. Obsypywane nagrodami lakiery do paznokci Essie znane są ze swojej trwałej profesjonalnej formuły o najlepszej jakości. Pokochały je manicurzystki, które w salonach manicure oprócz profesjonalnego manicure również mają do dyspozycji produkty do pielęgnacji Essie: od baz pod lakier po topy nadające paznokciom wysoki połysk i trwałość. Paznokcie wyglądają zachwycająco, gdy otrzymują kompleksową usługę pielęgnacji i koloru, która trwa…

 

 

 

 

 

dla profesjonalistów
ORYGINALNA*
formuła.

dla profesjonalistów
ORYGINALNA*
formuła.


Najlepszy profesjonalny pędzel mały i cienki dla precyzyjnej aplikacji. Płynna konsystencja lakierów ułatwiająca aplikację. Możliwość łączenia lakierów poprzez nakładanie 2 różnych warstw i tworzenia własnych, zaskakujących kolorów.

  • jakość i trwałość utrzymująca się do 7 dni
  • nowatorska “oddychająca formuła”
  • wykończenie z wysokim połyskiem
  • wzmacnia i chroni płytkę paznokcia

* opracowana przez Essie Weingarten w 1981 r.